Modele veshje

Modele veshje

Çantat e mëdha NUK janě më në modë, Vajzat po përdorin Gjithmonë dhe më shumë çantat e Vogla të mbrëmjes, të cilat e bëjnë të veçantë Edhe veshjen më të thjeshtë. Një fustan-këmishë me Vija është gjithçka që Ju duhet këtë vjeshtë. Më poshtë janě tendencat Kryesore të Vitit 2017, nga ku Edhe Mund të motivoheni. Në skenën e modës, stilistet tashmë kanë ecur me dizajne të inspiruar me vepra të fotografëve, ndërsa mostrat janě përdorur nga shtëpitë e modës si “Valentina” ose “celine”, por Edhe et e Tjera. Zgjidhni një xhaketë pastel dhe në fundjavë kombinojeni me këpucë me takë të lartë dhe vathë që bien në sy. Ndërsa për në punë Mund ta shndërroni pamjen tuaj duc e veshur xhaketën me këpucë serioze dhe bizhuteri minimaliste. JO Vetëm për në darkë, fustanin me mëngët Tyl Mund ta vishni Edhe gjatë ditës Duke e kombinuar me aksesorët e Duhur dhe me një påle çizme Deri te kyçi. Këpucët Shoshone me takë katrore, të rrafshët, me Gisht të HAPUR APO të mbyllur, cilido modèle që Ju BIE në me MEND këtë Astuce të këpucëve NUK do të Gaboni gjatë Vitit 2017. Trendët që do t`u japim lamtumirën në vitin 2017: ai ka publikuar një Foto ku shfaqet i veshur me një pallto dhe shallë Dimri. Kaq me Stil po duket ai. /ORAinfo/KY Trend është i pranishëm dhe i pagabueshëm. Në Fakt, theksimi do të bëhet përmes kombinimit të veshjes të inspiruar nga gardëroba sportive.

Do të kënaqemi në elegancën sportive. Njerëzit Gjithmonë Duan t`i përcjellin trendët e modës, ndonëse shpesh është ë pamundur. Këpucët me takë Fare të ulët përveçse të rehatshme janě Edhe shumë në modë. Zgjidhni një påle me detaje fjongosh për ta bërë Edhe më femërore pamjen tuaj. «Çfarë do të vesh sot?» është pyetja që IA bëjmë çdo ditë Vetes. Veshja është shumë e rëndësishme dhe Tregon shumë për ne, prandaj duhet të tregohemi të kujdesshëm me gjërat që vendosim t`i shtojmë gardërobës. Zgjidhni puplat në vend të printeve këtë vjeshtë. JO Vetëm për në darkë, por Edhe gjatë ditës do të duken bukur Vetëm Kini parasysh që veshjen me pupla gjatë ditës ta kombinoni me bizhuteri JO të rënduara dhe me aksesorë neutralë. Në dollap me siguri se keni ndonjë pjesë të veshjes me shirita APO me Vija më të ngushta, e nëse NUK e keni veshur Deri më sot, viti 2017 është viti i Duhur për inaugurimin e Tyre.

Mirëpo, Gjithashtu, e dimë që trendët e modës kthehen në stilin e Madh. Këpucët me takë të ulët Mund të jenë në modë dhe të rehatshme, por sandalet me lidhëse i Japin një tjetër dimension pamjes tuaj. Fustanet e mbrëmjes NUK kanë PSE qëndrojnë në dollap gjatë ditës, mjafton që flokët tuaj të duken sa më natyralë dhe këpucët të MOS jenë shumë të Larta. Dilemat për veshjen shtohen Edhe më shumë në periudhën e ndërrimit të sezoneve. Verën e lamë pas dhe të Errësira po mendojmë për veshjet e vjeshtës dhe harper`s Bazaar Ju sjell 10 veshjet që NUK Mund të mungojnë në dollapin tuaj këtë vjeshtë. MEDA është ndër këngëtaret me të pëlqyer në trojet Shqiptare. Për një gjë jemi të Sigurt: AJO që sot është moderne, nesër NUK do të jetë. Ai është një prej emrave më Aktiv në skenën muzikore Shqiptare. Një veshje totalisht e bardhë NUK Mund të mungojë këtë vjeshtë. Zgjidhni një påle pantallona të gjera dhe një bluzë/këmishë të lirshme dhe “pushtoni” rrugët e qytetit. Nga Modelet sportive e Deri Tek ATO me motive Leopardi dhe ATO me Xhixha, Kjo mbathje sportive Natyrisht s përmbush veshjen tuaj.

Atletet në ngjyra dhe me aplikacione ne të jenë Hit. MEDA Tani duket se është përgatitur Edhe për dimër. Guxim, Kjo është një nga fjalët kyçe të tendencave të këtij viti, transmeton telegrafi.

Share this post